ترخیص کالا به کلیه مراحل و فعالیت هایی گفته می شود که باعث می شود یک کالا به صورت کاملا قانونی از یک کشور به کشور دیگر ارسال و وارد شود و صاحب بار و یا نماینده قانونی آن می تواند با طی کردن یک سری مراحل آن کالا را آزاد کند.فرآیند ترخیص کالا یک فرآیند چند مرحله ای می باشد که توسط شرکت انجام می گیرد.


در سال های اخیر چین توانسته است بازار جهانی را در دست خود بگیرد و به یکی از قدرت های جهانی تبدیل شود به همین دلیل تاجران ایرانی هم نیز روز به روز تجارت خود را با چین افزایش دادند.نیروی کار ماهر و تکنولوژی پیشرفته و قیمت مناسب از دیگر عواملی است که باعث افزایش روابط ما با این کشور شده است. ولی باید توجه داشت در مسیر موفقیت تجارت نکاتی وجود دارد که ما می توانیم در این راه به شما کمک بکنیم.


یکی از مهم ترین بنادر تجاری و اقتصادی ایران، بندرعباس می باشد طوری که امروز اغلب تجارت های بین المللی در گمرک های این بندر انجام می شود و حتی کشتی های خارجی تمایل بیشتری دارند تا بارگیری خود را در این بندر انجام بدهند. این بندر علاوه بر این بخاطر موقعیت جغرافیایی و امکانات خوبی که دارد و وجود دو گمرک بزرگ شهید باهنر و شهید رجایی باعث شده است نظر بازرگانان ایرانی و خارجی را به خود جلب بکند و به یکی از قطب های اقتصادی کشور تبدیل شود.


شرکت رضایی به ارائه خدماتی همچون ترخیص گمرک کالا و واردات و صادرات و همینطور واردات و ترخیص انواع کالاها از بنادر ایران و از کشورهای خارجی نظیر چین و ترکیه را در اختیار مشتریان میگذارند.


در ابتدای کار واردات و ترخیص کالا شما نیاز مبرمی به مشاوره در این زمینه دارید که شرکت ما در این مسیر می تواند شما را یاری کند. برای اطلاعات بیشتر می توانید با در ارتباط باشید.


شماره تماس: 09352636929


javidcustomers@gmail.com


خدمات ترخیص کالا از چین و بنادر ایران

طراحی سایت در کرج | سئو سایت در تهران | طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت در سعادت آباد | طراحی سایت در جردن | طراحی سایت در فرمانیه | طراحی سایت در زعفرانیه

کالا ,های ,ترخیص ,یک ,کشور ,چین ,ترخیص کالا ,در این ,این بندر ,واردات و ,می شود

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مطالب مفید آرســــــو یادِ خدا sayeban99 دانلود رایگان پرسشنامه استاندارد کتاب بازاریابی - آموزش روش های نوین بازاریابی سردبیرآزاداندیش مدار آبی تایپ آوا وبسایت شخصی احسان جهان پیما